Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp 1. Ulusal Akupunktur Kongresi-25-26 Temmuz 2020

0
318

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp 1. Ulusal Akupunktur Kongresi..

Bu kongreye kayıt kongreyi destekleyen kuruluşlar tarafından sağlanan sınırlı kontenjan dahilinde ücretsizdir.

Neler Öğreneceğim?

Açıklama

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 25-26 Temmuz 2020 tarihlerinde online sistem üzerinden yapılacak olan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp – 1. Ulusal Akupunktur Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; akupunktur, kupa uygulaması ve refleksoloji başta olmak üzere geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri ile ilgili kanıta dayalı bilgileri gözden geçirerek, son yıllardaki güncel gelişmeler ışığında ülkemizdeki mevcut durumu değerlendirmektir.

Akupunktur, kupa uygulaması ve refleksoloji binlerce yıllık tarihi geçmişi olan geleneksel uygulamalardır. Modern bilimsel gelişmelerle bu alanlara olan ilgi yeniden artmış ve bu yöntemleri modern bilimsel yöntemlerle gözden geçirme ihtiyacı doğmuştur. Bu kongre vesilesiyle hekim ve ilgili sağlık meslek mensupları ile bu alanda çalışmalar yürütenlere bilimsel açıdan faydalı bir paylaşım ortamı sağlanacaktır.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp – 1. Ulusal Akupunktur Kongresi ile akupunktur, kupa uygulaması ve refleksoloji yöntemlerinin temellerinin paylaşılacağı, içerisinde tamamlayıcı tıp klinik çalışmaları ve bu yöntemlerin dökümanlarının geliştirilmesi ile ilgili online oturumun yapılacağı, kabul edilen bütün bildirilerin sekreterya tarafından desteklenen dergilerde yayınlanacağı bu programın önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımızı ve bilimsel çalışmalarımızı şekillendirebilmesi açısından faydalı olacağını düşünüyoruz.

En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu

Detaylar: http://www.akupunkturkongresi.com/

Eğitim İçeriği
0 Konu 00:00:00 Saat
Eğitimci Hakkında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz