Hacamat KURSU ve SÜLÜK KURSU öncesi bilinmesi gerekenler..!

0
100

SERTİFİKALI Hacamat kursu ve Sülük kursu Eğitim Seminerleri İçin ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ..

Türkiye genelinde hemen hemen her ilde hacamat uygulamasını yapmak için eğitim veren yerler araştırıyorsanız; kimisi dernek, kimisi haccam-haccame kimisi de doktor olarak bir çok kişinin hacamat kursu, hacamat eğitimini verdiği görülmekte.. Hacamat uygulamasını doğru olarak öğrenmek için, eğitimini SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI HACAMAT VE SÜLÜK EĞİTİMİ almış bir doktor öncelliğiniz olmalı..

 

Aksi halde bulunduğunuz iller de bulamadığınız HACAMAT KURSU veya SÜLÜK KURSU sonrası araştırmalarınız sonrasında tercihiniz  sizler için daha sağlıklı ve faydaları bilgileri sunabilecek olan GETAT eğitmenleri olabilir.

Tabi ki bunların arasından en doğru kurum, kuruluş, dernek ve doğru kişiyi seçmek yinede zor olacaktır.Tam da buarada Türkiye’nin hemen hemen her ilinde gerek yüz yüze gerekse online olarak HACAMAT kursu ve SÜLÜK kursu düzenleyen HACAMAT AKADEMİSİ’nin Bilimsel Hacamat ve Tamamlayıcı Tıp Derneği desteğindeki  seminerlerine katılabilir, kafanızdaki doğru yer mi acaba ? kaygılarınızı bir tarafa bırakabilirsiniz.

AKILDAKİ sorularınızdan biri olan ”Hacamat kursuna nereye gidebilirim, hacamat eğitimini nereden alabilirim?” sorunuza en iyi birinci cevabı Bilimsel Hacamat ve Tamamlayıcı Tıp Derneği desteğindeki DOKTORların  seminerleri diyebiliriz..

Bunun dışında yapacağınız araştırmalarda hacamat eğitimi veren kişiler kimlerdir, eğitmen bilnip tanınıyormu, işinin ehli mi?, doktor mu iyi araştırmanız gerekli elbette.. Sizlerde zaten katılımında yer alacağınız bu hacamat kursları veya hacamat uygulama eğitimi seminerleri sonrası doğru bilgilerini alacak, doktordan anlatımlı bu bilgi seminerleri sonrasında Sağlık Bakanlığı Onaylı Hacamat ve Sülük sertifikaı sahibi doktor tarafından imzalı 2 adet sertifika edinmiş olacaksınız.

Ancak bu sertifikalar nedeniyle herhangi bir yer açma imkanınız bulunmayacaktır. Ama akrabalarınıza, çevrenizdeki yakınlarınıza veya komşu tanıdık ve şifa verebileceğiniz insanlara genel bir hacamat ve sülük uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.Burada bilmeniz gereken Resmi bir yer açma hakkı sadece tıp doktorları ve diş hekimleri için geçerli şarttır.

Hacamat Kursu, Eğitimi ve Sertifikası Nerden ve Kimden Alınır Veren Yerler sorunuza bu açıklamalar işığında karar vermeniz sizleri doğru sonuca götürecektir..

İLETİŞİM : 0532 456 2066

HACAMAT kursu ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

Düzenlediği seminerlerde sadece doğruyu öğretme yönünde BİLİMSEL sunumlarda bulunan ”HACAMAT AKADEMİSİ” , benzer hizmetleri sunan kurum ve kuruluşlar arasında güvenirlikte EN DOĞRU olanıdır..

Türkiye genelinde verilen tüm hacamat kursu ve sülük kursu eğitimleri ve diğer GETAT TOPLANTILARI kurs nitelikli seminer programlarımız olup ”En Doğru BİLGİYİ VERME” amaçlı  programlarıdır.

Hacamat Akademisi ev sahipliğinde düzenlenen bu seminerlerde hacamat ve sülük uygulamasının anlatımına en başta nasıl doğduğunun tarihçesinden başlanıyor..

Daha sonra hacamat kursu denilince aklınıza gelebilecek olan en başta hacamat UYGULAMASININ nasıl yapılması gerektiği, hacamat uygulanması öncesinde bilinmesi gerekenleri ve hacamat ile ilgili uygulamada kesinlikle yapılmaması gibi konunun doğru öğrenilmesi  hususundaki gereken tüm bilgiler bu hacamat kursu ve sülük kursunda HACAMAT ve SÜLÜK eğitmeni doktor tarafından kendilerine anlatılır..

Hacamat nedir, hacamatın yapılması gereken günler, hacamatın yapılış şekli, sünnet noktaları, hacamatın faydaları, hacamatın kupa ile yapılış nedeni, hacamat kupa tercihleri, hacamat tedavisi uygulama seans sayısı tespiti, hacamat seans uygulama bedeli ve benzeri birçok bilgi anlatılarak, yasal çerçevede olayın uygulanması gerektiği tekrar tekrar anlatılır..

Hacamat kursu ve Sülük kursu veya eğitimi amaçlı seminerlerde DOKTOR ile aydınlatıcı anlatımlarıyla hizmet veren HACAMAT AKADEMİSİ’nin Türkiye’deki tüm illerde bulunan programlarını öğrenmek için 0532 456 2066 numarayı 7/24 saatlerinde her zaman arayabilirsiniz..

SERTİFİKALI Hacamat ve Sülük Eğitim Seminerleri İçin ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ..

İLETİŞİM : 0532 456 2066

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz