Hacamat ve sülük kursları, seminerleri Temmuz AYINDA başlıyor..

0
177

Dünyada baş gösteren coronavirüs salgını ( covid19 ) sonrası tüm dünyada sosyal hayat ile ilgili her türlü etkinliğe araverilmiş ve ”evde kal” solaganı ile dış dünyadan kendimizi izole etmiş idik.

Kontrollü yeni sürecin başladığı bugünlerde, eğitim amaçlı sosyal toplantılar, doğa yürüyüşleri ve seyahat turlarının başlamasının insan psikolojisine psikolojimize iyi geleceği düşüncesi bilim insanlarınca da ağır basıyor..

Böyle olunca ara verilen eğitim amaçlı kurslar, seminerler, toplantılar vb. etkinlikler yasalar çerçevesinde ertelenmişken, online eğitim ve telekonferansların önemi de öne çıkmıştı

Istanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin, Antalya, Konya, Kayseri, Malatya, Tekirdağ, Muğla, Sivas, Hatay, Trabzon, Izmir, Manisa, Adıyaman, Ağrı, Kahraman Maraş, Erzurum, Şanlıurfa, Afyon, Balıkesir, Batman, Ordu, Karabük, Van, Kocaeli, izmir ve daha birçok ilden arayan geleneksel ve tamamlayıcı tıp bilgilerine meral salan okurlar” hacamat ve sülük kursu ne zaman başlar, hacamat ve sülük kursuna kimler katılabilir, hacamat ve sülük konusunda bize kurs veren yerler tavsiye edebilirmisiniz” gibi birçok soruya cevaplarda arIyorlar.

 

Bildiğiniz gibi BİLİMSEL HACAMAT VE TAMAMLAYICI TIP DERNEĞİ”NİN amaçları içinde bu sayılan branşlar olan hacamat ve sülük konusu başta olmak üzere bilgilendirme seminerleri ile doğru bilinen yanlışlarıda anlatarak, bu konuların yasa gereği tıp doktoru ve işinin uzmanlarınca yapılmasına önayak olmaktır.

Tamda bu nedenle TEMMUZ ayı itibariyle Doktorlarımız anlatımıyla hacamat ve sülük bilgilendirme seminerlerimiz başlatılıyor artık.

Konu ile ilgili bilgi ve katılım kaydınız için 0532 456 2066 nolu telefondan ARAYABİLİRSİNİZ..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz